Pakowacz okien (Łomża)
  • Gdańsk

  • 03.12.2023

  • Wynagrodzenie: 22 PLN/H

Agencja Pracy Personal Progres organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą w branży okiennej. Poszukuje pracowników mężczyźni do 50 roku życia, praca dla obywatela Białorusi, Mołdawii lub Ukrainy na stanowisku:
pakowacz okien. Miejsce pracy: Łomża.
Obowiązki:
  • przygotowanie i zabezpieczenie wyrobów gotowych do transportu zgodnie z zamówieniem;
  • samokontrolę jakości produktu schodzącego z linii produkcyjnej;
  • kontrolę stanu technicznego stojaków transportowych;
  • praca na magazynie wyrobów gotowych.
Mile widziane:
  • praca cudzoziemca na paszporcie biometrycznym;
Oferujemy:
  • szkolenie w zakresie wykonywanej pracy;
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających kompetencje;
  • prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • zarobki od 22 PLN/H netto;
  • cena wynajmu mieszkania 450 Pln/msc.