Praca Słubice na magazynie MW Logistic
  • Słubice

  • 03/01/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Szukam Ukraińców do pracy: praca na magazynie MW Logistic. Stanowisko: magazynier - możliwa praca w parach/grupach.

Twoje zadania:
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie;
  • komisjonowanie towaru, kompletacja towaru, picking,utrzymywanie porządku w magazynie, pakowanie;
  • kontrola dostaw przychodzących do magazynu;
  • przyjęcie i weryfikacja towaru zareklamowanego na stan magazynu;
  • zgłaszanie towaru reklamowanego do serwisów;
  • kontakt z serwisami oraz z Działem Obsługi Klienta;
  • przygotowanie reklamowanego towaru do wysyłki, współpraca z firmą kurierską (zabezpieczanie oznaczenie towaru);
  • aktualizacja oprogramowania w reklamowanych urządzeniach;
  • praca na wózku zwłaszcza na magazynie;
  • kompletacja zamówień;
  • skanowanie towaru.

Nasze oczekiwania:
  • Dobrej organizacji pracy własnej;
  • Systematyczności oraz dokładności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Komunikatywności;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków.

  • Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu  - Umowa Zlecenie;
  • wynagrodzenie zawsze na czas (od 14 Zl netto/h);
  • gwarancję bezpłatnych, ciepłych posiłków regeneracyjnych oraz odzieży roboczej;
  • wsparcie w procesie adaptacji;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.