Murarz w Bydgoszczy
  • Bydgoszcz

  • 19.11.2021

  • Wynagrodzenie: 30 PLN/m

Firma budowlana zatrudni ekipy murarzy, praca dla ukraińców w Bydgoszczy.

Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wytrzymałosć na długotrwały wysiłek fizyczny;
  • praca z paszportem biometrycznym;
  • doświadczenie 1 rok.

Zakres obowiązków:
  • prace murarskie przy blokach i ściankach gipsowych;
  • murowanie cegłą;
  • robienie podmurówki ścian;
  • układanie i łączenie cegieł, pustaków oraz innych materiałów budowlanych do budowy ścian;
  • obsługa maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich.

Zapewniamy:
  • Pracownikowi przysługuje wynagrodzenie za pracę wykonaną.: 30 zł/m na rękę;
  • Umowa zlecenie;
  • Płatność miesięczna z możliwością pobrania zaliczki;
  • Bezpłatne zakwaterowanie, zapewniamy komfortowe nocleg;
  • Gwarancję stabilne pracy.