Instalator sieci telekomunikacyjnych/ instalacji fotowoltaicznych
  • Warszawa

  • 03.07.2022

  • Wynagrodzenie: 21 PLN/H

Agencja rekrutacyjna i doradztwa personalnego Personal Progres Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Instalator sieci telekomunikacyjnych/ monter instalacji fotowoltaicznych.
Na temat wszystkich wakancji udzielamy szczegółowych informacji w tym dotyczących warunków pracy (odzież robocza, pomóc medyczna, zakwaterowanie i przejazd na miejsce robocze). Szukam pracownikow z Ukrainy ktorzy już są w Polsce.
Wymagania
Brak przeciwwskazań przy pracy na wysokości 3-10 m.
Obowiązki
  • Instalator Sieci Telekomunikacyjnych technologii RF, HFC;
  • podwieszanie kabli światłowodowych na słupach;
  • wdmuchiwanie kabli światłowodowych w mikro-kanalizację;
  • spawanie kabli światłowodowych;
  • wykonywanie pomiarów reflektometrycznych;
  • montaż osprzętu światłowodowego szafek, stelaży, przełącznic itp;
  • montaż mocowań paneli słonecznych (uwzględniając kształt dachu);
  • instalowanie paneli słonecznych i okablowania.
Oferujemy
  • Umowa Zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 21 PLN/H netto;
  • praca z darmowym zakwaterowaniem;
  • Praca w delegacji Polska z darmowym dojazdem.