Pracy dla pozycji monter ogrodzeń, Montaż bram
  • Nowy Sącz

  • 31/07/2020

  • Wynagrodzenie: 19-20 Zl

Firma rekrutacyjna Personal Progres poszukuje montera bram. Monter bram, ogrodzen - praca w Warszawie. Pracownik do montażu ogrodzeń metalowych(Zatrudnię pracowników z Ukrainy).
Mile widziane doświadczenie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
MONTAŻYSTA(Monter bram,ogrodzen )

Zakres obowiązków:
  • Montaż bram metalowych, przemysłowych, drzwi, ogrodzeń.

Wymagania:
  • doświadczenie w montażu bram ,ogrodzeń;
  • Komunikatywność i odpowiedzialność;
  • Punktualność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • Możliwość przyuczenia do pracy;
  • Umowa Zlecenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Szkolenia produktowe;
  • Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole;
    Atrakcyjne wynagrodzenie od 18 Zl netto/h.
Dodatkowym atutem będzie znajomość j. polskiego.
BIERZEMY OBYWATELI UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDOWY I IN. PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ