Praca dla Ukraińców: produkcja Electrolux Zarow
  • Żarów

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 2500-4500 Zl/mies

Praca dla Ukraińców bez pośredników. Aktualnie dla naszego Klienta, światowego producenta z branży  produkcja Electrolux, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
  • praca na produkcji; skladanie czesci Electrolux.
Firma z siedzibą w Zarow zajmująca się produkcjąElectrolux.
Wymagamy:
  • -uczciwosc;
  • -pracowitosc;
  • -sumiennosc;
  • -jezyk nieobowiazkowy.
Obowiązki:

    Kontrola jakości materiałów;
  • Obsłudze, przezbrajaniu, ustawianiu maszyn produkcyjnych;
  • Raportowaniu wykonanych działań;
  • Współpracy z innymi członkami zespołu.

Oferujemy:
  • -umowe na okres próbny na 3 miesiace;
  • -prace wymiarze 12 godzinnym;
  • -mozliwosc pracy w soboty;
  • -zapewniamy dojazd(platny) lub na wlasna reke;
  • -stawka 2500-4500 Zl/mies;
  • -zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych,platne 300 zl  miesiecznie.