Pracownik z ukrainy: Monter Konstrukcji Stalowych
  • Szczecin

  • 01/06/2021

  • Wynagrodzenie: 17 PLN/h

  • Umowa o prace

Masz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych i umiesz czytać rysunek techniczny? Aplikuj teraz na to ogłoszenie na naszej stronie.
Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. pilnie poszukuje montera konstrukcji. Stabilna praca od poniedziałku do piatku w godzinach od 05:30–13:30; 14:40–22:30.
Obowiązki:
  • samodzielny montaż elementów stalowych na podstawie rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • stawka od 17 PLN/h netto za godzinę w zależności od doświadczenia;
  • stabilna praca w pełnym wymiarze godzin + możliwość extra płatnych nadgodzin;
  • możliwość rozwoju i stałego kontraktu;
  • zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • 25 dni płatnego urlopu.