Operator maszyn linii produkcyjnej, pracownik produkcji (metalu)
  • Olsztyn

  • 13.01.2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik produkcji (metalu). Doświadczenie w branży produkcyjnej będzie mile widziane.

Obowiązki:
  • Przygotowanie, kompletowanie, pakowanie wysyłek wyrobów gotowych. Rozładunek i załadunek dostaw i wysylłek;
  • Kontrolowanie jakości i przebiegu produkcji na kazdym szczeblu jej wytwarzania, terminowe składanie zapotrzebowań na materiały niezbędne do produkcji.
Oferujemy:
  • stabilną i legalną pracę w firmie o ponad 20-letnim doświadczeniu na europejskim rynku pracy;
  • wynagrodzenie na poziomie od 14 zł netto / godzinę;
  • zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia z gwarancją dużej liczby godzin;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem;
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu;
  • dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu karty pobytu oraz certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce.