Praca we Wrocławiu dla ukraińców:Monter Tras Kablowych
  • Wrocław

  • 01/06/2021

  • Wynagrodzenie: 14-16 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o.  wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863 poszukuje pracowników do pracy na terenie Wrocławiu. Praca dla osob z Ukrainy dla pozycji montaż kabli
Zadania:
  • planowanie przebiegu i montaż tras kablowych;
  • montaż przemysłowych instalacji elektrycznych;
  • układanie kabli w trasach, kanałach, rowach kablowych a także rurach osłonowych - stalowych i PVC;
  • obsługa podstawowych narzędzi do trasowania i cięcia (szlifierka kątowa palcowa, frezy, poziomica, kątowniki, palniki manualne, klucze).
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracach montażowych;
oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie;
  • pracę na 1 zmianę (w godzinach 07-19);
  • praca tylko od poniedziałku do soboty;
  • praca w większości siedząca;
  • dobry dojazd, pod firmą jest przystanek autobusowy;
  • Wynagrodzenie od 14-16 PLN/h netto.