Praca dla Ukraińców na stanowisku: Monter Rusztowań
  • Gdańsk

  • 15.04.2021

  • Wynagrodzenie: 19 Zl

Praca dla budowlańca z Ukrainy Gdansk, mile widziane doświadczenie przy montażu rusztowań. Poszukujemy doświadczonych i niezawodnych monterów rusztowań.Praca od 01-04-2021.

Zakres obowiązków
  • Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • Transport, rozładunek, załadunek elementów rusztowaniowych
  • Kompletowanie poszczególnych elementów rusztowań, kontrola ilościowa i jakościowa elementów
  • Praca na wysokości

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji od 14 do 19 Zl netto/h;
  • Pełny zakres ubezpieczeń społecznych w Polsce;
  • Zakwaterowanie na koszt firmy;
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy;
  • Bezpłatne wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy i odzież ochronną;
  • Szkolenia zawodowe.
Poszukujemy osób z doświadczeniem jak również do przyuczenia.