Praca dla budowlańców w Warszawie
  • Warszawa

  • 20/05/2021

  • Wynagrodzenie: 18 zl

Zatrudnię osobę do prac budowlanych na terenie Warszawy. Tylko osoby bez problemu alkoholowego. Możliwość pracy dla Ukraincow.

Opis stanowiska:
budowa garaży w technologiach betonu wodoszczelnego;
nadzór nad procesem betonowania;
montaż uszczelnień konstrukcji.

Oczekiwania:
  • mile widziane jest doświadczenie w pracy na budowie w hydroizolacji;
  • chęci do pracy;
  • uczciwość, sumienność i dokładność.

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie, stabilne zatrudnienie (pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych);
  • wypłata 10-tego każdego dnia miesiąca na konto, płatny urlop wypoczynkowy, L4, postojowe i delegacje
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • odzież roboczą;
  • możliwość rozwoju i awansowanie na brygadzistę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 16 do 18 zł/godzinę;
  • zapewniamy transport na miejsce pracy (lub zwrot kosztów dojazdu za bilet miesięczny).

Miejsce pracy –

  • praca na terenie Warszawy.