Wykonania instalacji elektrycznej
  • Łódź

  • 22.11.2021

  • Wynagrodzenie: 17-19 PLN/H

Firma zajmuję się pracami remontowo-wykończeniowymi wnętrz w Lodzi, poszukuje: elektryka, praca dla uzbekow w Polsce, pracownik z Mołdawii. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (elektryk, automatyk - minimum 2 lata).
Zakres obowiązków:
  • Montaż nowych instalacji elektrycznych;
  • Modernizacje istniejących instalacji elektrycznych;
  • Instalacje elektryczne – siła i światło;
  • Instalacje odgromowe i uziemiające;
  • Instalacje antenowe RTV i SAT;
  • Instalacje domofonowe;
  • Instalacje i technika oświetleniowa;
  • Sieci informatyczne i telekomunikacyjne;
  • Automatyka systemów technicznych budynków;
  • Rozdzielnie, szafy i tablice rozdzielcze;
  • Podłączenia kuchenek, płyt indukcyjnych, piekarników elektrycznych, pochłaniaczy kuchennych itp., podbijanie gwarancji;
  • Montaż gniazdek, gniazd siłowych, przełączników, lamp, halogenów, żyrandoli etc.;
  • Montaż oświetlenia zewnętrznego – ogrody, fasady;
  • Usuwanie awarii zasilania;
  • Okresowe przeglądy instalacji elektrycznych;
  • Okresowe przeglądy instalacji odgromowych;
  • Wnioski o przyłączenie do sieci, o przyłączenie siły;
  • Instalacje oraz pomiary elektryczne.
Kompleksowe usługi elektryczne wykończenia wnętrz.

CO OFERUJEMY:

  • Umowa Zlecenie;
  • przyjazną atmosferę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 17-19 PLN/h netto;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.