Produkcja - montaż części samochodowych
  • Koszalin

  • 15/07/2021

  • Wynagrodzenie: 14-16 PLN/h

Praca w Koszalinie na sierpień 2021 dla ukraińców. Agencja pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukuje pracowników do pracy w Koszalinie na stanowisko: Pracownik produkcji automotive.
Opis stanowiska:
  • skrawanie oraz obróbka elementów;
  • obsługa maszyn oraz urządzeń skrawających;
  • praca do przyuczenia.
Wymagania:
  • chęci do pracy;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • umiejętność pracy w teamie.
NASZA OFERTA:

  • Praca w bardzo dobrych warunkach w nowoczesnym pro-pracowniczym zakładzie produkcyjnym – produkcja dla ekskluzywnych marek samochodowych;
  • Podstawowa stawka godzinowa 14-16 PLN/h netto (na rękę) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania);
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy;
  • Praca w systemie 2-zmianowym (07:00-19:00,19:00-07:00);
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne;
  • Stała opieka dwujęzycznego Koordynatora na miejscu.