Fabryka ceramiki łazienkowej
  • Leszno

  • 03.10.2022

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

  • Umowa O Prace

Praca dla kobiet i mężczyzn z Ukrainy w fabryce ceramiki łazienkowej, agencje pracy tymczasowej za granicą Personal Progres Sp. z o.o. pilnie poszukuje pracowników produkcji ceramiki łazienkowej. Miejsce pracy- Wschowa i Starkowo ( województwo wielkopolskie ).
Wymagamy:
sumienność w wykonywaniu obowiązków, skupienie i praca własna;
posiada sprawność fizyczna;
pełna biometria (90 dni) lub wiza pracownicza.
Zakres obowiązków:
proste prace przy produkcji umywalek, brodzików i wanien z lanego marmuru;
obróbka kompozytów,marmur i ceramiki;
kontrola jakościowa półproduktu;
zawieszanie na haki i zdejmowanie;
wyciąganie gotowego produktu z formy.
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, a po okresie próbnym przejście do Klienta;
wynagrodzenie od 3500 zł/mc netto.
15 PLN/H netto + dodatki;
premia za szybki wyjazd;
pracodawca zapewnia zakwaterowanie.