Praca na magazynie dla par w Zgorzelcu
  • Zgorzelec

  • 08.12.2021

  • Wynagrodzenie: 14,93 - 20 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.
Praca na magazynie dla par w Zgorzelcu.
Opis stanowiska:
  • przyjmowanie dostaw towarów na magazyn/kompletacja/preparacja zamówień/ wysyłanie dostaw z magazynu do sklepów (w zależności od przypisania do konkretnego działu;
  • dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie;
  • praca przy użyciu scanerów i terminali voice;
  • bieżąca aktualizacja systemu danych logistycznych.

Kogo szukamy:
  1. osób gotowych do podjęcia pracy 3-zmianowej.
  • Oferujemy:
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • pakiet socjalny;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • przejrzysty system nagród;
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy;
  • pracę w nowym magazynie;
  • 14,93 - 20 PLN/h netto.