You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownik przy sortowaniu/pakowaniu odzieży Zara
  • Stryków

  • 14.01.2024

  • Wynagrodzenie: 21,8-27,7 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Praca dla Ukraińców pracownik magazynu Zara w Strykowie od zaraz.
Zakres obowiązków:
  • Peeking  - będziesz obsługiwać skaner;
  • Packing - Pakowanie odzieży znanych marek;
  • organizacja pracy magazynu w oparciu o standardy;
  • przyjmowanie dostaw towaru;
  • cykliczne uzupełnianie towaru na sali sprzedaży;
  • udział w innych procesach takich jak: przesunięcia towaru, inwentaryzacje;
  • zarządzanie powierzchnią magazynową oraz nadzór nad zapasem;
  • rozpakowywanie, pakowanie i kompletowanie zamówień;
  • etykietowanie towaru.
Wymagania:
  • uczciwość, pracowitość, znajomość branży będzie dodatkowym atutem;
  • pracownik z paszportem biometrycznym;
  • mile widziane osoby z Ukrainy ( praca dla Ukrainki );
  • do 50 lat.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia od 21,8-27,7 PLN/H + bonus;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji;
  • cena wynajmu mieszkania 550 Pln/mies;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Ubieganie się o pracę