Praca dla obywateli Ukrainy w Mysłowicach: Magazynier
  • Mysłowice

  • 03.12.2023

  • Wynagrodzenie: 19-20,19 PLN/H

Praca w Polsce dla obywateli Ukrainy bez pośredników LOGISTYK / MAGAZYNIER. Praca na magazynie w Mysłowicach na podstawie paszportu biometrycznego. praca od 6 marca 2023.
Opis stanowiska:
  • kompletowanie zamówień;
  • przyjmowanie dostaw;
  • załadunek i rozładunek towarów;
  • dbanie o porządek w magazynie;
    pracownik do obsługi ręcznego wózka paletowego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w weekendy);
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność;
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • stawka godzinowa 19-20,19 zł/h netto;
    karty pobytu dla obcokrajowców, pośrednictwo wizowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • cena wynajmu mieszkania 400 zł/m.