Pracownik produkcji/Magazynier w Hurtownie Pasz dla Zwierząt
  • Lublin

  • 16/12/2020

  • Wynagrodzenie: 14 Zl

Szukamy osoby do pracy w hurtowni zoologicznej, praca dla Ukraincow z zakwaterowaniem w Polsce.
Pracownicy z ukrainy – Poznań.
Wykształcenie nim. zawodowe lub średnie, dobra organizacja pracy, sumienność, planowanie pracy, umiejętność pracy w zespole. Na początek pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, a w dalszej kolejności na umowę o pracę na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Zakres obowiązków:
  • układanie towaru, przygotowywanie paczek, sprawdzanie jakości produktów.

Lokalizacja: Komorniki ( 12 km Poznań ).
Oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • organizacji pracy własnej;
  • dyspozycyjności;
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14 Zl netto/h;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.