Magazynier przy pakowaniu
  • Warszawa

  • 30.09.2022

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. poszukujemy osoby chetne do pracy przy pakowaniu kapsulek do kawy, kompletowaniu zamówień, metkowaniu oraz alarmowaniu nowej markowej odzieży.  Praca w nadarzynie dla ukraincow na podstawie zarejestrowanego oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcowi.

  • Pracownik Magazynu.
Twoje obowiązki:
  • Praca jest lekka i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia;
  • Prosta i niewymagająca wysiłku praca przy pakowaniu, oraz napełnianiu kapsułek do kawy;
  • Rozwożenie i układanie przyjętych towarów na półce;
  • Skanowanie;
  • Pakowanie i sortowanie markowej odzieży.

Oczekujemy
  • Samodzielności, dokładności;
  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu Umowa Zlecenie na podstawie paszportu biometrycznego;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach;
  • Współpracę z doświadczoną kadrą kierowniczą;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • 16 PLN/h netto.