You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Produkcyjny magazynier kariera w TPV
  • Gorzów Wielkopolski

  • 30.04.2023

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

  • Umowa O Prace

Praca w Gorzów wielkopolski dla ukraińców na podstawie paszportu biometrycznego: Magazynier. Miejsce pracyTPV. Praca z darmowym zakwaterowaniem.W przypadku braku u pracownika szczepionki należy odbyć kwarantannę w ciągu 7 dni.
Wymagania:
  • do 55 lat;
  • zdolności manualne;
  • dobry wzrok;
  • zdrowy kręgosłup.
Zakres obowiązków:
  • zalecone prace na magazynie;
  • prace związane z obsługą komputera;
  • odpowiada za ruchy systemowego przesuwania towaru w programie sap i tpv stock;
  • liczenie materiałów;
  • kompletowanie zamówień na magazynie.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na czas określony;
  • system pracy dwuzmianowy 06:00-14:00, 14:00-22:00;
  • liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • dodatek świąteczny;
  • pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków.

Ubieganie się o pracę