Układanie opon i felg na magazynie
  • Warszawa

  • 04.01.2022

  • Wynagrodzenie: 17 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. nr certyfikatu 21702 dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:
  • MAGAZYNIERA.

Wymagania
  • Ukraiński pracownik;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć i motywacja do pracy;
  • obsługa skanerów ( mile widziana).
 OBOWIĄZKI:
  • Praca w magazynie z akcesoriami samochodowymi;
  • Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie i wydawanie towarów - rozładunek opon;
  • Układanie opon i felg na magazynie;
  • Obsługa skanerów;
  • Będziesz dbać o właściwe rozmieszczenie towarów

Oferujemy:

  • Pracę bez znajomości języka i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  • Umowa Zlecenie oraz terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • System premiowy (premia absencyjna oraz motywacyjna),
  • Odzież roboczą i obuwie BHP.
  • • wynagrodzenie od 17 zł netto + premie;
    płatne nadgodziny.