Praca dla ukraincow magazynier w Skwierzynie
  • Gorzów Wielkopolski

  • 24/05/2021

  • Wynagrodzenie: 15-16 PLN/h

Zatrudnię chłopaka na magazynach w Skwierzynie.Praca dla ukraińców z zakwaterowaniem od 26-05-2021.

Opis stanowiska:
  • Sortowanie i kontrola jakości produktów;
    Przygotowanie towaru do wysyłki;
  • Praca od poniedziałku do piątku;
  • Godziny pracy od 06.00 do 16.00 (po 10h);
  • Dodatkowe nadgodziny – w sobotę (+10h);
  • Umowa z ubezpieczeniem ZUS;
  • Zakwaterowanie płatne tylko 50%;
  • Mieszkanie 350 PLN.

Oczekujemy:
  • Dobrej organizacji pracy własnej;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
Wynagrodzenie netto:
  • od 15-16 PLN/h.