You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownik magazynowy artykułów biurowych
  • Sochaczew

  • 28.10.2022

  • Wynagrodzenie: 14,6 - 19 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Poszukujemy pracowników do firm logistycznych. Personal Progres jedną z naszych głównych specjalizacji jest rekrutacja i legalne zatrudnianie. Praca w Sochaczewie dla obywateli Ukrainy:
pracownik magazyn artykułów biurowych.Poszukujemy wielu kandydatów.
KOGO SZUKAMY?
  • Ciebie;
  • zaangażowania w powierzoną pracę;
  • motywacji;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00.
OPIS STANOWISKA:
  • Przyjmowanie towarów do magazynu;
  • praca ze skanerem;
  • Kompletacja zamówień z segmentu artykułów biurowych ( Artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, peryferia komputerowe, nośniki danych i akcesoria komputerowe, papier );
  • pakowanie towaru;
  • sortowanie paczek- wykładanie towarów na taśmę.
OFERUJEMY?
  • Umowa Zlecenie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie 14,6 - 19 PLN/H netto;
  • premia za wydajność i obecność do 15% wynagrodzenia zasadniczego;
  • bezpłatny dowóz do pracy;
  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY;
  • cena wynajmu mieszkania 230 Pln/mies.

Ubieganie się o pracę