Oferty pracy w Polsce 2021 - Pracownik Odlewni Kamyk
  • Katowice

  • 17.01.2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

Wiodąca Odlewnia Żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
pracownik produkcji na odlewni.
Zakres obowiązków:
  • odlewnictwo;
  • przygotowanie masy formierskiej;
  • praca na oczyszczalni;
  • szlifowanie;
  • wykonywanie modeli woskowych;
  • obróbka metali;
  • usuwanie nadlewów
    kontrola wizualna odlewów.

Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • doświadczenie w pracy przy obróbce metalu (szlifowanie, cięcie, wiercenie etc) lub w innych pracach technicznych, np na budowie, przy obróbce drewna.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach Umowa Zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15 PLN netto / godzinę + bonusy;
  • zakwaterowanie GRATIS, 200 PLN/mies;
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie;
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym);
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy;
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia.