Pabianice praca pakowanie plastikowych butelek/kanistrów
  • Łódź

  • 08.01.2021

  • Wynagrodzenie: 14,2 Zl

Agencja pracy tymczasowej Personal Progres poszukuje pracowników do produkcji plastikowych pojemników/kanistrów . Praca na podstawie zezwolenia na pracę, zaproszenie na 90 dni.

Pracownik produkcji: pakowanie plastikowych butelek w Pabianice.
Opis stanowiska pracy:
  • pakowaniu butelek do pudełek;
  • odkładanie spakowanych butelek na palety;
  • przygotowywaniu butelek do wysyłki;
  • sortowanie wyrobów gotowych;
  • pakowanie wyrobów gotowych.

Nasze oczekiwania:
  • zdolności manualne;
  • dobry wzrok;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 6:00-18:00, 18:00-6:00;
  • dokładność, chęć do pracy.

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • konkurencyjną, wysoką stawkę godzinową od 14,2 Zl netto/h;
  • dobrze płatne nadgodziny;
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej;
  • miejsce pracy: Pabianice;
  • możliwość dojazdów na trasach:
  • Łódź.