Praca dla Ukraińców Lear Corporation Tychy
  • Tychy

  • 11.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14 PLN/H

Dam pracę dla Ukraińców: Branża Automotive - praca w Lear Corporation Poland.

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja części zgodnie ze specyfikacją;
  • Obsługa urządzeń zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz samodzielny montaż narzędzi w prasie.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku;
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie;
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach;
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety;
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%);
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR);
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna;
  • Od 14 PLN/H netto +premia.