Dekarz-blacharz Parzynów ( Dekarz bez doswiadczenia od 16 PLN/h )
  • Kępno

  • 01/04/2021

  • Wynagrodzenie: 16-18 zl

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy, firma rekrutacyjna z ukrainy poszukuje dekarza. Poszukujemy doświadczonych dekarzy/cieśli do pokrywania dachów spadzistych lub płaskich; praca z różnymi rodzajami pokryć dachowych - dachówki, blacha, papa, strzechy, gont, masa bitumiczna etc.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie obróbek oraz pokryć dachowywych;
  • wykonywanie napraw;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac dekarskich na czas wykonywania robot konserwacyjnych lub remontowych i jego likwidacja po zakończeniu robót.

Zawody:
  • Blacharz budowlany.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie od 16-18 Zl netto/h;
zakwaterowanie (nieodpłatne).

Lokalizacja miejsca pracy: budowy i obiekty na terenie Parzynówa.