Dekarz – oferty pracy w Belgii z zakwaterowaniem
  • Praca w Belgii dla Ukraincow

  • 08/04/2021

  • Wynagrodzenie: 11 Euro/h

Do firmy specjalizujacej sie zarowno w dachach skosnych jak i plaskich poszukujemy dekarza. Zatrudnię DEKARZA/BLACHARZA z doświadczeniem, blacharz budowlany/Dekarz - oferty pracy belgia budowlanka.

Zakres obowiązków:
  • Demontaż, rozbiórka, czyszczenie (renowacje);
  • Przygotowawcze prace dekarskie;
  • Przygotowanie stanowiska pracy;
  • Pokrycie dachu ( papa bitumiczna) montaż rynien i systemu odpływu wody.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w zawodzie;
  • Komunikatywnej znajomości języka niderlandzkiego lub angielskiego;
  • Umiejętności w pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Prace z możliwością stałego kontraktu;
  • Wynagrodzenie według stawek sektora budowlanego;
  • Prace w 60 godzinnym systemie pracy
  • Pomoc biura polandpraca-ua.com w załatwieniu wszelkich formalności/wiza pracownicza/ubezpieczenie etc.