Szycie pokrowców na meble
  • Kępno

  • 07.09.2022

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

Firma doradztwa personalnego Personal Progres obecnie dla swojego klienta z Piaski poszukuje pracownika na stanowisko: KRAWCOWA / SZWACZKA. W celu podjęcia oficjalnej pracy firma rekrutacyjna udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej. Praca dla krawcowej z Ukrainy na podstawie paszportu biometrycznego.
Wymagania:
umiejętność szycia na maszynach;
motywację do pracy;
zdolności manualne;
umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
szycie tapicerki meblowej, pokrowców na sofy, fotele, krzesła;
realizacja zadań zgodnie z planem produkcji.

Pracownicy są dla nas kluczową wartością, dlatego oferujemy:
  • pracę w systemie dwuzmianowym (w godz. 06.00-15.00, 15.00-00.00)
  • wynagrodzenie zasadnicze od 16 PLN/H netto, premia frekwencyjna, efektywnościowa, transportowa, stażowa;
  • dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie);
  • program rekomendacji pracowników;
  • możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy;
  • przyjazną atmosferę pracy.