Zatrudnienie od zaraz: Szycie skrojonej odzieży, prasowanie, stebnowanie.
  • Lublin

  • 24.05.2021

  • Wynagrodzenie: 17 zl

  • Umowa O Prace

Firma zajmuje się poprawkami krawieckimi dla renomowanych firm odzieżowych oraz prowadzi działalność w zakresie szycia i dopasowywania odzieży na miarę dla indywidualnego klienta.
  • Krawiec / Krawcowa.

Obowiązki:
  • szycie odzieży;
  • konfekcjonowanie odzieży;
  • obsługa noża pionowego na krojowni tkanin i skór;
  • do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie / możliwość przyuczenia.

Inne wymagania:
  • doświadczenie w szyciu i podstawy znajomości konstrukcji odzieży, praca w szwalni.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Umowa o pracę w firmie z wieloletnią tradycją;
  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - świadczenia z funduszu rehabilitacji.