Praca związana z brukarstwem i ogrodnictwem
  • Katowice, Kraków, Nowy Sącz

  • 29/09/2021

  • Wynagrodzenie: 15 PLN/H

Praca w bardzo miłym i zgranym zespole. Mamy kilka wolnych etatów.Wszystkie osoby zatrudniamy tylko legalnie.
Oferujemy:
  • - Umowa Zlecenie,
  • - praca od poniedziałku do soboty na 1 zmianę (godz. 6-18),
  • - stabilne warunki pracy,
  • - szkolenie wdrożeniowe,
  • - regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie.
  • - wysokie wynagrodzenie od 15 Zl netto/h.
  • - prace ziemne, kopanie, układanie kamieni;
Zakres obowiązków:
  • układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.);
  • obsługa różnych maszyn, pomoc przy urządzaniu ogrodów (ogrodnik)
  • sadzenie roślin, pielęgnacja trawników,
  • niwelacja terenu;
  • sadzenie i przesadzanie roślin;
  • pielenie, grabienie, przycinanie
  • wykopywanie i zakopywanie roślin, drzew
  • dbanie o porządek na terenie parku

Dodatkowe wymagania:
·   Sprawność fizyczna i manualna;
  • Doświadczenie:: brak;
  • Praca z zamieszkaniem: tak.
Praca długoterminowa. Możliwość znacznej liczby nadgodzin.
Bezpłatne zakwaterowanie w niezłym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach wg uzgodnienia z pracodawcą.Przed podjęciem pracy bezpłatne badanie lekarskie oraz prosty test umiejętności manualnych.