Praca Wrocław od zaraz - operator wózka widłowego bez doświadczenia
  • Wrocław

  • 19/11/2020

  • Wynagrodzenie: 17 zl

Oferty pracy dla Ukraińców od zaraz w Polsce. Personal Progres jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
  • Operator wózka widłowego.

(Miejsce pracy: Wrocław ).
Zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego;
- Odbiór wyrobów gotowych z produkcji;
- Kompletowanie zamówień;
- Załadunek oraz rozładunek towarów.

Oferujemy
  • gwarancję odprowadzania wszystkich składek;
  • Umowa Zlecenie na pełen etat;
  • atrakcyjne wznagrodzenie: od 17 Zl netto/h w zależności od doświadczenia;
  • stabilną, pełnoetatową pracę oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy;
  • możliwość odpłatnego zakwaterowania.
  • polskojęzyczne wsparcie.