Operator wózka widłowego | Pracownik Magazynu Opon
  • Warszawa

  • 16.02.2021

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/час

Firma rekrutacyjna z ukrainy Personal Progres zatrudni osoby do pracy w magazynie z oponami -  kierowców wozków widłowych.  Wymagane są aktualne uprawnienia na wózek widłowy. Praca dla ukraińców.

Zakres zadań:
  • Załadunek i rozładunek opon;
  • Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem;
  • Pomoc w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów;
  • Kontrola dokumentów i stanów magazynowych;
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru na powierzchni magazynowej;
  • Dbanie o ład i porządek na miejscu pracy;
  • Realizowanie dostaw towaru do klientów i odbiór należności.

Wymagania:
  • doświadczenie i certyfikat na wózek heftruck.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie i miłym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia.