Magazynier z UDT załadunki/rozładunki towarów
  • Warszawa

  • 17.02.2021

  • Wynagrodzenie: 17 PLN/h

Obecnie poszukujemy operatorów wózków widłowych w naszym magazynie w Nowy Dwór Mazowiecki. Praca operator wózka widłowego zarobki od 17 PLN/h.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa wózków widłowych, paletowych podczas załadunku, rozładunku oraz transport towarów(na terenie zakładu i w jego obrębie);
  • Pobieranie i wydawania towarów;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Obsługa skanera.

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia UDT;
  • Dyspozycyjność do pracy III zmianowej;
  • Motywacja i chęci do pracy.

  • Oferujemy:
    • Zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie;
    • Stabilne zatrudnienie;
    • Możliwość rozwoju i awansu;
    • System dwuzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-06:00);
    • Gwarantowane ubezpieczenie.