Pracownik Produkcji IKEA Industry Resko
  • Koszalin

  • 15.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14 - 15 zl

Obecnie dla jednego z Naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko produkcyjne: Pracownik do produkcji mebli z ukrainy.

Miejsce pracy: Resko, woj. Zachodniopomorskie.Firma zajmuje się zarówno produkcją jak i sprzedażą mebli.
Opis stanowiska pracy:
Jeżeli chcesz:
nauczyć się czegoś nowego,
poznać nową technologię,
rozwinąć umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
mieć swój udział w rozwijaniu procesów produkcyjnych,
być częścią międzynarodowego zespołu.
Kwalifikacje
  • masz zmysł techniczny,
  • jesteś osobą zaangażowaną,
  • lubisz pracę w zespołu.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat
  • terminowe wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (w tym kafeteria MyBenefit);
  • opiekę medyczną;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14-15 zl netto/h;
    pakiet grupowego ubezpieczenia;
  • domowe obiady w kantynie zakładowej;
  • odzież roboczą;
  • zorganizowany dojazd do pracy;
  • dodatkową premie za brak absencji.