Monter instalacji sanitarnych w Łodzi
  • Łódź

  • 22.11.2021

  • Wynagrodzenie: 22 PLN/H

Firma rekrutacyjna Personal Progres sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863, NIP: 7941827089, Regon: 383050834 oraz prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702. Obecnie dla naszych klientów w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:
  • Hydraulik.

Wymagania:
  • doświadczenie w hydraulice;
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej;
  • zaangażowanie i estetyka wykonywanych robót;
  • pracownik z paszportem biometrycznym.

Opis stanowiska :
  • roboty wykonujemy głównie na dużych budynkach mieszkalnych;
  • rozprowadzanie instalacji wodnej;
  • wykonywanie pionów kanalizacyjnych;
  • rozprowadzanie instalacji grzewczej, montaż grzejników;
  • biały montaż.
Atrakcyjne wynagrodzenie od 22 PLN/H netto, miła atmosfera pracy. Zapraszamy do współpracy. Zezwolenie na pracę dla Ukraińca już po 3 miesiącach przynależności do firmy.