Praca dla hydraulików Skierniewice województwo Łódzkie
  • Warszawa

  • 08.02.2021

  • Wynagrodzenie: 17 - 25 PLN/h

  • Umowa O Prace

Poszukujemy osób z doświadczeniem , na stanowiska instalatorów c.o. wod-kan, inżynierów  do prowadzenia robót.

Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w zakresie wentylacji i klimatyzacji;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach.

Zakres obowiązków:
  • Instalacja wodno - kanalizacyjna;
  • Instalacja grzejników grzewczych;
  • Okładanie i uszczelnienie rur;
  • Usuwanie awarii;
  • Montaż i wymiana armatury;
  • Biały montaż.

Zapewniamy:
  • Prace w dobrze prosperującej Firmie Budowlanej na pełen etat,
  • Umowę o prace;
  • Zakwaterowanie po stronie firmy;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia od 17 - 25 PLN/h.