Oferty pracy dla hydraulika w Kielno (pomorskie)
  • Gdynia

  • 23.06.2021

  • Wynagrodzenie: 16-18 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. – pośrednictwo pracy, wpisane do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 21702.
Poszukuje osób do pracy na stanowisku:
hydraulik;
pomocnik hydraulika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • - wykonywanie prac budowlanych towarzyszących montażowi instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;
  • - montowanie urządzeń i zbiorników ciśnieniowych;
  • - montowanie urządzeń i aparatów grzewczych;
  • - montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych;
  • - montowanie przewodów instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;
  • - przygotowywanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych do odbiorów technicznych.

Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie: umowa o pracę;
  • Stawka godzinowa: 16-18 PLN/h;
  • Darmowy nocleg;
  • Opieka polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.