Praca na fabryce Hutchinson w Polsce dla ukraińców
  • Łódź

  • 15.07.2021

  • Wynagrodzenie: 14,5 PLN/H

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją części samochodowych. Aktualnie poszukujemy pracowników:
  • Pracownik Linii Produkcyjnej.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Kontrola jakości półwyrobu i/lub wyrobu gotowego;
  • Pakowanie wyrobu gotowego;
  • Bieżąca współpraca z zespołem;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Nasze wymagania:
  • Zdolności manualne;
FIRMA OFERUJE:
  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson Poland; pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne oraz paczki Mikołajkowe dla Twoich dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.
  • Zarobki od 14,5 PLN/h netto.