Pracownik Produkcji w fabryce telewizorów Heesung Electronics
  • Działdowo

  • 01.03.2023

  • Wynagrodzenie: 19-22,8 PLN/h

Firma z Działdowo w branży elektronicznej, specjalizującym się w produkcji podzespołów do telewizorów LCD poszukuje kandydatów z Ukrainy na stanowisko: pracownik przy produkcji telewizorów.
Praca dla kobiet z Ukrainy
lub małżeństwa.
Praca od 01-03-2023, nie wymagamy doświadczenia.
Zadania:
  • montowanie komponentów i podzespołów do telewizorów LCD;
  • montowanie telewizorów;
  • pakowanie;
  • testowanie i wizualna kontrola jakości;
  • obsługa prostych narzędzi;
  • 12 godzin pracy dziennie na stojąco.
Oferta:
  • Umowa Zlecenie;
  • praca w nowoczesnej fabryce, w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy;
  • pakiet szkoleniowy;
  • 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • zarobki od 19-22,8 PLN/h netto;
  • oświadczenie o powierzeniu pracy na 24 miesiące - nie bierzemy kosztów za sporządzenie dokumentów.