Produkcja okien z podwójnymi szybami
  • Mława

  • 12.04.2021

  • Wynagrodzenie: 14,75- 16,20 Zl/h

  • Umowa O Prace

Pracownik do produkcji okien z podwójnymi szybami. Prace przy produkcji okien z podwójnymi szybami , inne prace pomocnicze na produkcji( Operator maszyn  ). Pracę dla Białorusinów lub Ukraińców w Działdowo.

Obowiązki:
  • przygotowanie elementów do produkcji - ręczne cięcie precyzyjne;
  • ustawianie parametrów maszyny;
  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych;
  • obsługa systemu;
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyny i konserwacja maszyny;
  • utrzymanie maszyn produkcyjnych w ruchu - linii produkcyjna do produkcji okien.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa Zlecenie na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną
od 14,75- 16,20 Zl/h.

Zmianowosc
06:00 - 14:00,  14:00 - 22:00

Czego wymagamy?
  • wykształcenia minimum zawodowego;
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • gotowość podjęcia pracy na 2 zmiany;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • wysokiej jakości wykonywanych prac;
  • odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości.