Dam Pracę Pracownik Budowy - Wrocław
  • Wrocław

  • 15.11.2021

  • Wynagrodzenie: 40 Zl/m

Firma budowlana poszukuje pracowników monterów ścian karton-gips/OSB.Zatrudnię pracownika z Białorusi lub Ukrainy do pracy na budowie. Poszukujemy zarówno pracowników specjalizujących się w danych pracach jak i w ogólnym wykończeniu.
Obowiązki:
  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy;
  • układanie paneli;
  • montaż płyt G/K,
Wymagania:
  • wiek 22-50 lata;
  • uczciwość;
  • myślenie!;
  • doświadczenie w podstawowych pracach wykończeniowych;
  • dokładność i precyzja;
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy;
  • osobą nadużywającym alkoholu z góry dziękuję;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • praca 07:00-19:00 dziennie pon-sb;
  • możliwość nadgodzin
  • elastyczny czas pracy
  • Umowa Zlecenie;
  • 40 Zl/m;
  • praca w małym zespole trzy-cztero osobowym;
  • długotrwała współpraca.