Pracownik fizyczny-produkcja mebli
  • Olsztyn

  • 08.10.2021

  • Wynagrodzenie: 14-15 PLN/h

Agencja pracy dla ukraińców Personal Progres Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik branży Meblowej bez doświadczenia.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowa Zlecenie bezpośrednio u pracodawcy;
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu;
  • Dobrą atmosferę w pracy;
  • Zapewniona odzież robocza + narzędzia;
  • Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;
  • wynagrodzenie netto: od 14-15 PLN/h na rękę;
  • Pakiet szkoleń.
OCZEKIWANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie 06:00 - 18:00 (Poniedziałek – SOBOTA ),
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy i o powierzone narzędzia.

Obowiązki:
  • produkcja i montaż mebli;
  • montowanie;
  • montaż.