Praca Na Elewacji. Praca Dla Ukrainców - Monter fasad w Holandii
  • Job in Netherlands

  • 06/04/2021

  • Wynagrodzenie: 12 Euro/h

Praca w Holandii od 15-04-2021. Agencja pracy tymczasowej Personal Progres poszukujemy kandydatów na stanowisko:
·      Monter fasad;
·      Pomocnik montera fasad (osoba do przyuczenia).
Firma z branży budowlanej oraz robót wykończeniowych, zajmująca się wykonywaniem elewacji.Miejsce pracy Holandia.

Zadania:
  • Montaż fasad wentylowanych;
  • Praca na wysokości;
  • Przygotowywanie powierzchni do montażu;
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego;
  • Doświadczenie przy montażu fasad;
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12 Euro/h netto + opłacone zakwaterowanie;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Możliwość zaliczek;
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę;
  • Legalne zatrudnienie;
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • Stałą pracę w oparciu o Umowa Zlecenie z pełnym pakietem socjalnym;
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.