Praca dla mężczyzny z Ukrainy na produkcji parówek oraz kiełbasek (branża mięsna)
  • Goleniów, Szczecin

  • 14.01.2024

  • Wynagrodzenie: 22,37 PLN/H

Dla klienta szukamy osób chętnych do podjęcia pracy (pracowników z Ukrainy ktorzy już są w Polsce) od zaraz przy produkcji wędlin – parówek, kiełbasek, serdelków. W zależności od potrzeb agencji, możliwe są różne lokalizacje:Goleniów i Szczecin.
WYMAGANIA:
  • sprawność manualną;
  • wiek 18-50 lat.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Praca na produkcji parówek oraz kiełbasek;
  • praca na lini produkcyjnej;
  • pakowanie produktów.
FIRMA OFERUJE:
  • Umowa Zlecenie;
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem (pośrednictwo wizowe dla obcokrajowców);
  • opiekę koordynatora;
  • Stawka godzinowa 22,37-27,7 PLN/H netto;
  • cena wynajmu mieszkania 300 Pln/mies;
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.