Praca za granicą dla par na produkcji
  • Wrocław

  • 04/05/2021

  • Wynagrodzenie: 14 zl

  • Umowa Zlecenie

Praca dla par z zakwaterowaniem Wrocław.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Ocena produkowanych wyrobów, porównywanie wyrobów ze wzorem, pakowanie;
  • Praca na lini produkcyjnej składanie manualne drobnych elementów.

WYMAGANIA:
  • możliwość wyjazdu na dłuższy okres czasu od 90 dni;
  • zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się;
  • sprawność manualną;
  • Jesteś punktualna/y;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

FIRMA OFERUJE:
  • legalną pracę za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem;
  • zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie 0 PLN/mies;
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.