Praca Monter konstrukcji stalowych Fabryka pociągów
  • Poznań

  • 12.05.2021

  • Wynagrodzenie: 24-25 PLN/H

Fabryka nowoczesnych wagonów kolejowych poszukuje pracowników z Ukrainy:

Zakres obowiązków:
  • Monter konstrukcji stalowych przygotowuje do montażu elementy stalowe lub ich zespoły;
  • Wykonywanie montażu konstrukcji stalowej;
  • Kontrolowanie jakości wykonanego montażu;
  • Zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności;
  • Wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej.

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie.

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 24-25  netto/godzinę;
  • Możliwość nadgodzin;
  • Możliwość zaliczek;
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę;
  • Legalne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.