Pracownik produkcji / obróbka tworzyw sztucznych
  • Kraków

  • 10/06/2021

  • Wynagrodzenie: 15,5 PLN

Firma z branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych poszukuje osób na niżej wymienione stanowiska:
  • pracownik produkcji . Fabryka plastików Niepołomice.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych;
  • dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi.
Twój Profil:
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowa Zlecenie(umowa na czas określony podpisana z agencją;
  • Praca w systemie zmianowym 06:00-18:00, 18:00-06:00;
  • Pensja ustalana indywidualnie w zależności od umiejętności od 15,2 PLN/h netto.