Pracownik produkcji materiałów budowlanych (Wieliszew )
  • Łódź, Praca Iława, Warszawa

  • 27.03.2024

  • Wynagrodzenie: 20,47-26,55 PLN/H

  • Umowa O Prace

Agencja pracy tymczasowej Personal Progres Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta wielofunkcyjnych produktów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  • Pracownik produkcji materiałów budowlanych. Praca w miastach: Wieliszew, Iława, Teodory.
Opis stanowiska:
  • kontrola jakości produktu branża materiałów budowlanych;
  • operator maszyn i urządzeń do produkcji materiałów budowlanych;
  • firma należąca do czołówki rynku producentów materiałów budowlanych.

Wymagania:
  • praca na paszporcie biometrycznym;
  • mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - Umowa O Prace;
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 20,47-26,55 PLN/H netto;
  • prywatną opiekę medyczną.