Fabryka kotłów energetycznych
  • Opole

  • 04.01.2022

  • Wynagrodzenie: 16-20 PLN/H

Firma headhunterskaPersonal Progres sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcyjnych dla jednego z naszych Klientów ( Producent kotlow energetycznych - Firma znajduje się w Gliwicach ) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  • Pracownik produkcji kotłów energetycznych;
  • Spawacza kotlow;
  • Malarz-lakiernik elementówkotłów.
Opis stanowiska:
  • wykonywanie operacji ślusarskich;
  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich tj. wiercenie, gwintowanie, trasowanie;
  • spawanie konstrukcji stalowych-elementów kotłów energetycznych;
  • lakierowanie i przygotowanie powierzchni korpusów i konstrukcji stalowych oraz elementówkotłów.
Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie na podstawie paszportu biometrycznego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 16-20 PLN/H netto;
  • Szkolenia ślusarskie i spawalnicze;
  • Pracę 06:00-18:00, 18:00-06:00 od poniedziałku do soboty.