Praca Lakiernik w Głubczyce
  • Opole

  • 29.07.2021

  • Wynagrodzenie: 17-19 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. która pomaga rekrutować najlepszych specjalistów.
 Do naszej nowo powstającej fabryki w Głubczyce, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy poszukujemy Lakiernika.

 Lakiernik - linia emaliowania,branży grzewczej kotły gazowe.
Pracownik produkcji zakres obowiązków:
  • Operator urządzeń do emaliowania.
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z Pracownik linii produkcyjnej.

To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • o ugruntowanej pozycji na runku polskim i zagranicznym;
  • 17-19 PLN/H
  • atrakcyjne premie i zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;
  • możliwość przyuczenia do wykonywanego zawodu;
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę w kompetentnym zespole i przyjaznej atmosferze.